اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

پزشک استقلال و خداحافظی با نیمکت آبی

پزشک استقلال و خداحافظی با نیمکت آبی

همان طور که پیش بینی می شد پزشک تیم استقلال بعد از دربی تهران را ترک کرد به این دلیل که محل اقامت و همچنین طبابت او شهر بندری هامبورگ است.

چالش ها بر سر حضور یا عدم حضور او روی نیمکت تیم آبی ادامه دارد و در تازه ترین اظهار نظر از سوی سازمان نظام پزشکی مدرک پزشکی عمومی او تا سال 94 اعتبار داشته است اما اعتبار مدرک دندانپزشکی و همچنین مدرک تخصصی جراحی دهان – فک و صورت او دائمی است که به نظر می رسد به دلیل عدم حضور در ایران برای تمدید اعتبار مدرک پزشکی عمومی خود اقدام نکرده است.

سیدمحمد آبادی که بنا به درخواست فرهاد مجیدی در بازی های لیگ قهرمانان آسیا و همچنین دربی روی نیمکت استقلال نشست بعد از دربی بلافاصله تهران را ترک کرد و بعید به نظر می رسد در بازی های باقی مانده استقلال در لیگ برتر روی نیمکت این تیم بنشیند؛ هر چند اینبار مجوز حضور او روی نیمکت تیم آبی به شرطی صادر می شود که او مدرک پزشکی عمومی خود را تامین اعتبار کند.

اولین بار این پزشک ایرانی بنا به درخواست امیرحسین پیروانی، سرمربی وقت تیم ملی جوانان در مسابقات جام جهانی تیم ملی جوانان را همراهی کرد و بعد از آن پزشک تیم امید شد و هم در دوره فرهاد مجیدی و هم در دوره حمید استیلی در اردوی تیم امید حضور داشت./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

مددی: مشاور ایتالیایی مجیدی بعد از تعطیلات به استقلال می آید/ برای پرونده استراماچونی وکلای بین المللی گرفته ایم

کپی