اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

پیش بینی هنیه از آینده فلسطین با نقل حدیثی از امام علی (ع)

پیش بینی هنیه از آینده فلسطین با نقل حدیثی از امام علی (ع)

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با نقل حدیثی از حضرت علی(ع) ، پیروزی فلسطین و شکست صهیونیست ها را امری حتمی دانست و نوشت: پایان ظالم ، شکست حتمی و پیروزی مظلوم اجتناب ناپذیر است.

 هنیه در توئیتی این سخن از امیرالمومنین(ع) را نوشت که  «اذا رأیت الظالم مستمرا فی ظلمه، فاعلم ان نهایته محتومة  واذا رأیت المظلوم مستمرا فی مقاومته ، فاعلم ان انتصاره محتوم .» علی بن ابی طالب(ع)

امام علی(ع) می‌فرمایند: اگر دیدی ظالم به ظلم خود ادامه می‌دهد پس بدان که پایان یافتن او حتمی است و اگر دیدی مظلوم به مقاومت خود در برابر او ادامه می‌دهد، پس بدان که پیروزی مظلوم اجتناب‌ناپذیر است.

پیش بینی هنیه از آینده فلسطین با نقل حدیثی از امام علی (ع)

رژیم صهیونیستی در ادامه تجاوزهای خود به غزه با انجام ۵۲ حمله هوایی در سه شنبه شب ، مجموع حملات خود به مناطق مسکونی و ساختمان های دولتی را به ۱۲۲ بار رساند.

در نتیجه حملات شب گذشته و سحرگاه امروز (چهارشنبه) جنگنده های رژیم صهیونیستی، چهار شهروند غیرنظامی به شهادت رسیدند و ده ها ساختمان ویران شد.

«یوسف ابو حسین» از خبرنگاران و فعالان رسانه ای و گوینده ایستگاه رادیویی محلی «الاقصی» در حمله هوایی صهیونیست ها به خانه اش در محله «شیخ رضوان» شهر غزه به شهادت رسید، همچنین در بمباران یک آپارتمان در خیابان «الشهداء» شهر غزه سه عضو یک خانواده شهید شدند.

به گفته کارشناسان منطقه ، مقاومت گروههای فلسطینی در برابر این حجم از حملات بی سابقه رژیم صهیونیستی ناشی از دسترسی این گروهها به توانمندی بالا در عرصه نظامی و امنیتی و نشان دهنده بر هم خوردن موازنه قدرت در فلسطین اشغالی به نفع این گروهها و مردم فلسطین است ./ ایرنا

 

کپی