اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

کشف 152کیلو حشیش از مخفیگاه قاچاقچیان

کشف 152کیلو حشیش از مخفیگاه قاچاقچیان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 3 قاچاقچی مواد مخدر در "شمال تهران" خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 152 کیلو گرم حشیش کشف شد.

به گزارش ایران انلاین ، سرهنگ  "عبدالوهاب حسنوند " با اعلام این خبر بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه 3 تن از قاچاقچیان مواد مخدر  با همکاری یکدیگر به صورت  گسترده در شمال تهران مواد مخدر توزیع می کنند، بررسی موضوع در دستورکار ماموران عملیات ویژه این پلیس  قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه ماموران با تحت نظر قرار دادن حرکات متهمان از صحت موضوع مطمئن و در بررسی های اولیه مشخص شد که متهمان اخیرا مقادیر فراوانی مواد مخدر از قاچاقچیان مرز شرقی کشور تهیه و در مخفیگاهشان پنهان کرده اند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران اظهار کرد: با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه به مخفیگاه متهمان اعزام و در عملیاتی ضربتی  هر 3 سوداگر مرگ را دستگیر و در بازرسی از آن مکان 152  کیلو گرم حشیش کشف شد.
سرهنگ حسنوند در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می توانند اخبار و اطلاعات خودشان در زمینه نگهداری و فروش مواد مخدر را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

کپی