اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی
در تماس تلفنی با سخنگوی جنبش انصارالله یمن

ولایتی: انصارالله نقش مهمی در پیشرفت نهضت مردم یمن داشته است

ولایتی: انصارالله نقش مهمی در پیشرفت نهضت مردم یمن داشته است

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در تماس تلفنی با سخنگوی جنبش انصارالله یمن از برگزاری نشست مجازی با حضور اندیشمندان و علمای اسلامی از سوی مجمع جهانی بیداری اسلامی در حمایت از مردم این کشور خبر داد و گفت: جنش انصارالله نقش مهمی در پیشرفت این نهضت داشته است.

علی اکبر  ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل و محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصار الله یمن در تماس تلفنی در خصوص تحولات اخیر و همکاری‌های فیمابین گفت و گو کردند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با اشاره به حرکت مردم یمن برای مقابله و مبارزه با توطئه دشمنان و تحقق اهداف مورد نظر ملت بزرگ این کشور گفت: جنبش انصار الله یمن به رهبری آقای الحوثی نقش بسیار مهمی در پیشرفت نهضت مردم بزرگ یمن داشته است و مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارید و پیروزی‌های فراوانی هم در خدمت به مردم یمن داشته اید و امیدواریم هر چه زودتر اهداف مورد نظر و پیروزی های بیشتری برای این نهضت محقق گردد.

ولایتی با تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از محور مقاومت و تاکید مقام معظم رهبری در توسعه روابط ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک گفت و گوها و دیدارها محقق گردد.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو از برگزاری نشست مجازی با حضور اندیشمندان و علمای اسلامی و آزادی خواهان جهان از سوی مجمع جهانی بیداری اسلامی در حمایت از نهضت مردم این کشور در برابر تجاوز دشمنان خبر داد.

محمد عبدالسلام هم در این گفت و گو تاکید کرد: ما همیشه از مواضع جمهوری اسلامی ایران در دفاع از امت اسلامی و به ویژه فلسطین قدردانی می‌کنیم و به نقش جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت و از جمله در برابر تجاوزهای رژیم صهیونیستی اعتماد داریم.

وی افزود: پیام شما را به اقای عبدالملک حوثی خواهم رساند و امیدواریم به زودی دیدارها برای توسعه روابط فی مابین انجام شود./ ایرنا

کپی