اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

کشف محموله 40 میلیاردی لوازم الکترونیکی در تهران

کشف محموله 40 میلیاردی لوازم الکترونیکی در تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک محموله لوازم الکترونیکی به ارزش40 میلیارد ریال در پارکینگ یک مرکز تجاری خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا مأموران انتظامی این پلیس با انجام کار اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی از انتقال محموله لوازم الکترونیکی با استفاده از 2 دستگاه خودروی سواری به پارکینگ یکی از مراکز تجاری مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران با بررسی موضوع و استفاده از شگردهای پلیسی خودروهای سواری را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی خودروها را به محض ورود به داخل پارکینگ توقیف و در بازرسی از آنها، 649 دستگاه تبلت، 230 عدد هندزفری و  19 عدد کارت گرافیکی قاچاق کشف کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه دستگیری مرتبطان پرونده نیز در دستور کار قرار دارد، اذعان کرد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان، 40 میلیارد ریال برآورد شده است.
این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.#پلیس

کپی