اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

وزیر ورزش: خدمت رسانی و کوشش خردمندانه حوزه ارتباطات قابل تقدیر است

وزیر ورزش: خدمت رسانی و کوشش خردمندانه حوزه ارتباطات قابل تقدیر است

وزیر ورزش و جوانان در پیامی با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط ­عمومی از تلاش، خدمت‌رسانی و کوشش خردمندانه دست اندرکاران این حوزه تقدیر کرد.

مسعود سلطانی فردر بخشی از پیام خود نوشت: در زمان ه­ای که آن را عصر دانایی نام نهاده ­اند، ارتباطات و روابط­ عمومی، عناصری کلیدی هستند که غفلت از آنها، ما را از دسترسی به دانایی دور می ­کند.

امروزه روابط­ عمومی هوشمند و خلاق یکی از ابزارهای قدرتمند در مدیریت تحول­گرا و توسعه­ محور است و در کمک به تصمیم ­گیری‌­های مدیریتی و راهبردی هر سازمان، تاثیری شگرف دارد.

وزیر ورزش گفت: خدمت ­رسانی و کوشش خردمندانه دست ­اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در راستای ایفای رسالت خطیر اطلاع ­رسانی و تنویر افکارعمومی و همراهی با مردم گران قدر کشورمان گام برمی­ دارند، قابل تقدیر است و با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط­ عمومی، زحمات تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع­ رسانی را که با تلاشی بی­‌دریغ در توسعه پایدار ورزش و اعتلای جایگاه جوانان نقش ­آفرینی می کنند، ارج نهاده و از خداوند متعال توفیق روز افزون تلاشگران این حوزه را برای خدمت به میهن عزیزمان خواستارم./ ایرنا

کپی