اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

آخرین خبر از حضور استراماچونی به جای قطبی

آخرین خبر از حضور استراماچونی به جای قطبی

رسانه‌های چینی اخبار تازه‌ای را از احتمال حضور آندره‌ استراماچونی در تیم گانگژو لیونز منتشر کرده‌اند.

نتایج ضعیف این فصل تیم گانگژو لیونز با افشین قطبی سبب شده تا مدیران این باشگاه به فکر تغییر مربی در پایان مرحله اول سوپرلیگ چین بیفتند و آندره استراماچونی را استخدام کنند.

افشین قطبی سرمربی ایرانی تیم گانگژو که تیمش این فصل هنوز به برتری نرسیده و با ۳ مساوی و ۲ شکست در جایگاه هفتم قرار دارد، پس از بازی با گوانژو سیتی گفت که تیمش «باید روی ضربات آخر تمرین» کند. شاگردان او این فصل تنها سه گل زده‌اند.

وبسایت 36ttv چین اعلام کرد که باشگاه گانگژو پیشنهادی رسمی به آندره استراماچونی داده اما ۴۸ ساعت پس از این پیشنهاد او هنوز پاسخی به باشگاه چینی نداده. به گزارش این وبسایت، «وی یک ماه پیش از قطر هم پیشنهاد داشت و بسیاری او را نزدیک به هدایت یک تیم قطری برای فصل آینده» می‌دانند.

نکته مهم اینکه استراماچونی فصل پیش نتایج خوبی را با استقلال کسب کرد و حالا به دنبال دریافت غرامت از باشگاه آبی‌پوش پایتخت است. او سابقه کار در اینترمیلان و اودینزه را دارد که از هر دو تیم اخراج شده بود.

رسانه‌های چینی همچنین اعلام کردند که اگر قرار به ادامه کار با قطبی نباشد و استراماچونی هم پیشنهاد را نپذیرد، شاید وانگ باوشان چینی سرمربی این تیم شود. به گزارش رسانه‌ها، او از امتیاز شناخت تیم‌های چینی برخوردار است و حداقل می‌تواند گانگژو را از سقوط نجات دهد.

شاگردان قطبی فردا در حالی به مصاف شنزن می‌روند که این تیم مرتضی پورعلی گنجی را در ترکیب خود دارد. آن‌ها تا پایان نیم فصل فقط دو بازی دیگر در پیش خواهند داشت./ ورزش سه

 

کپی