اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

ملی‌پوشان فوتسال و فوتبال زنان واکسینه می‌شوند

ملی‌پوشان فوتسال و فوتبال زنان واکسینه می‌شوند

رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اعضای تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال زنان واکسینه می‌شوند.

با توجه به در پیش بودن مسابقات تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال زنان و لزوم واکسینه شدن آنها پیش از اعزام به رقابت‌ها، نشست مشترک «شهاب‌الدین عزیزی خادم» و «امین نوروزی»  با «علیرضا رئیسی» سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و «سیدکامل تقوی‌نژاد» معاون وزارت بهداشت در محل این وزارتخانه برگزار شد.

در این نشست مقرر شد با مساعدت وزیر و معاونین وزارت بهداشت نسبت به واکسینه شدن اعضای تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال زنان در زمانبندی مناسب اقدام شود.

عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: پس از مساعدت وزارت بهداشت در واکسینه شدن بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال آقایان، با برگزاری این نشست مقرر شد اقدام مشابه جهت واکسینه کردن اعضای تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال زنان در زمانبندی مناسب انجام شود.

وی با تقدیر از همکاری همه جانبه وزیر و معاونین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ما در فدراسیون فوتبال معتقد به نگاه یکسان و لزوم ایجاد شرایط مناسب و برابر برای تیم‌های ملی در همه رده‌ها هستیم. از اینکه وزارت بهداشت ما را در اجرای این هدف در بخش پزشکی یاری کرده، بسیار سپاسگزارم. از امین نوروزی و تقوی‌نژاد برای این لطف بزرگ تشکر می‌کنم که شرایطی فراهم کردند واکسینه شدن تیم های ملی فوتسال و فوتبال زنان هم در کنار تیم‌ ملی فوتبال بزرگسالان برای اعزام‌هایی که در پیش داریم انجام شود./ فدراسیون فوتبال

کپی