اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

تجمع حوزویان در مدرسه فیضیه در محکومت جنایات اسراییل و حادثه تروریسی افغانستان

تجمع حوزویان در مدرسه فیضیه در محکومت جنایات اسراییل و حادثه تروریسی افغانستان

همایش بزرگ و با شکوه حوزویان در «حمایت از نهضت مقاومت و محکومیت جنایات استکبار در فلسطین و افغانستان» در مدرسه فیضیه قم با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار شد.

همایش بزرگ و با شکوه حوزویان در «حمایت از نهضت مقاومت و محکومیت جنایات استکبار در فلسطین و افغانستان» در مدرسه فیضیه قم با راعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار شد.

در این همایش که از سوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، شورای عالی و مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد علما، شخصیت های حوزوی، مدیران مرکز مدیریت حوزه، ‌ اعضای جامعه مدسین، اعضای شورای عالی حوزه، ‌اساتید، عموم طلاب و  مردم ولایتمدار قم حضور پیدا کردند.

در این همایش پس از شعر خوانی و سر دادن شعار های نظیر مرگ بر اسرائیل، آیت الله محسن اراکی، عضو شورای عالی حوزه های علمیه، در سخنانی عنوان کرد: تجمع امروز به همه اعلام می‌کند که حوزه های علمیه کشور پشتیبان مظلومان عالم به خصوص مردم فلسطین و افغانستان است.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: برای هر مسلمانی واجب است که به کمک مردم فلسطین، مجاهدان غزه و همه کسانی که در محور محقاومت فعالیت می کنند بشتابند؛ زیرا یاری مردم غزه یک وظیفه شرعی و واجب قطعی برای مسلمین است.

وی افزود: امروز از سردار محور مقاومت، سردار قاآنی، پشتیبانی می کنیم و امیدواریم که لشکر قدس به لشکر جهانی مقاومتی شود که از همه جوانان دارای انگیزه جهادی استفاده کند و به فلسطینی های مجاهد نیز اعلام می کنیم که صبر کنید؛ زیرا صبح پیروزی نزدیک است و پایان شب سیاه سپید است./ ایسنا 

کپی