اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

اعتراف به سرقت 10 میلیاردی منازل در تهران

اعتراف به سرقت  10 میلیاردی منازل در تهران

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف 20 فقره سرقت منزل، مغازه و جیب بری به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد و گفت: در این رابطه 2 متهم حرفه ای دستگیر شدند.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" بیان داشت: بیست و ششم فروردین ماه پرونده ای از سوی کلانتری 121 سلیمانیه با موضوع دستگیری 2 نفر مظنون به سرقت اماکن خصوصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.
وی عنوان کرد: محتویات پرونده حاکی از آن بود، ساعت 5 بامداد بیست و پنجم فروردین ماه ماموران گشت کلانتری حین گشت زنی در محدوده بلوار ابوذر به یک دستگاه خودرو پژو 206 خاکستری رنگ با 3 سرنشین مظنون که در عملیات پلیسی 2 تن از سرنشینان خودرو دستگیر ولی یکی از سرنشینان  خودرو به صورت پیاده متواری می شود.
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه در بازرسی از داخل خورو ابزارآلات سرقت منزل کشف شده بود، افزود: متهمان علت وجود این اموال را خرید از ضایعاتی و فرار متهم را به علت اعتیاد اظهار کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد، گوشی های متهمان سرقتی بوده و  هر 2 متهم سابقه دار  هستند که احتمال ارتکاب جرایم مختلف توسط آنان قوت گرفت.
کنجوریان با اشاره به اینکه با تکمیل تحقیقات پلیسی متهمان به 20 فقره جیب بری، سرقت منزل و مغازه معترف شدند، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه را بیش از 10 میلیارد ریال اعلام کرده اند.
وی خاطر نشان کرد: دستگیری متهم سوم پرونده و شناسایی کلیه مال باختگان نیز در دستور کار ماموران پلیس قرار دارد.

کپی