اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

جزئیات قتل بابک خرمدین، کارگردان سینما در اکباتان

جزئیات قتل بابک خرمدین، کارگردان سینما در اکباتان

سرپرست دادسرای جنایی تهران از قتل بابک خرمدین کارگردان سینما خبر داد.

قاضی محمد شهریاری  با اعلام این خبر اظهار کرد: جسد این شخص روز گذشته در اکباتان پیدا شده و در تحقیقات به عمل آمده پدر و مادر این کارگردان دستگیر شدند و به قتل اعتراف کردند.

وی افزود: طبق اقرار، پدر این کارگردان با او اختلاف داشته و ابتدا او را بیهوش و بعد جسد را با چاقو تکه تکه کرده است.

سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.


کشف جسد مثله شده یک کارگردان سینما در شهرک اکباتان

جسد مثله شده یک کارگردان سینما در شهرک اکباتان کشف شد.

به گزارش ایسنا، صبح روز گذشته، خبر کشف تکه‌هایی از یک جسد مثله شده در فاز سه شهرک اکباتان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که درپی آن ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

با حضور ماموران در محل مشاهده شد که جسد مردی مثله شده داخل سطل زباله رها شده است که در پی آن تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی نیز با دستور مقام قضایی در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع وارد فاز تخصصی شد.

با ورود پلیس آگاهی به این پرونده، ساعاتی بعد هویت مقتول که یکی از کارگردانان سینما بود، شناسایی شده و خانواده‌اش نیز که در همان شهرک ساکن بودند مورد شناسایی قرار گرفتند. با حضور ماموران پلیس در محل، والدین مقتول که زوجی سالخورده بودند به قتل فرزند خود اقرار کردند.

پدر این فرد در اظهارات اولیه خود به ماموران گفت: شب قبل از کشف جسد، اقدام به بیهوشی فرزند خود کرده و سپس در حمام او را به قتل رسانده و جسدش را مثله مثله کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر به ایسنا گفت: والدین این فرد بازدداشت شده و تحقیقات برای یافتن علت قطعی این قتل در حال انجام است.

گفته می‌شود این فرد، بابک خرم‌دین نام داشته است.ایسنا

پدر و مادر مقتول دستگیر شدند

با کشف جسد مثله شده درسطل زباله ای در اکباتان،کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند و پس از شناسایی جسد، عوامل قتل را بازداشت کردند.

، روز گذشته خبری مبنی بر پیدا شدن جسد مثله شده فردی در سطح زباله در ورودی اکباتان به ماموران پلیس ۱۱۰ اعلام می شود.

بلافاصله ماموران در محل حاضر شده و در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی و اکیپ بررسی صحنه جرم نیز وارد عمل شده و اقدام به بررسی موضوع می کنند.

در بررسی صحنه، جسد به صورت تنه بالا و دست ها کشف و پس از انگشت نگاری هویت جسد مشخص شده و کارآگاهان به سراغ پدر و مادر مقتول می روند.

والدین مقتول در بازجویی اولیه به جنایت معترف شده و اعلام می‌کنند که با مسموم کردن فرزند خود وی را بیهوش کرده و پدر پس از چند ضربه چاقو، جسد را به حمام منتقل کرده و مثله می کند.

در بررسی‌های اولیه والدین مقتول علت کار خود را رفتار نامناسب فرزند و اذیت و آزار وی اعلام کردند.

گفتنی است که جسد متعلق به بابک خرمدین کارگردان سینما بوده و والدین مقتول نیز با دستور مقام قضائی بازداشت بوده و تحقیقات از آنها توسط مأموران اداره آگاهی ادامه دارد.فارس 

کپی