اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

جهاد اسلامی فلسطین: شمشیر قدس دستاوردهای بزرگی را محقق کرد

جهاد اسلامی فلسطین: شمشیر قدس دستاوردهای بزرگی را محقق کرد

جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد، این جنبش در جنگ با دشمن صهیونیستی به دستاوردهای بزرگی رسید و مصمم به تکمیل پیروزی است.

 به نقل از سایت فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد: حملات متجاوزانه امروز دشمن با جنگنده‌های اف۳۵ آمریکا به نوار غزه تلاشی برای  ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان بعد از حملات کوبنده مقاومت بود که توانست دشمن را در عمق مرکز آن خوار و ذلیل کند. رسانه‌های دشمن چهره شکست خورده آن را به تصویر کشیدند.

در این بیانیه آمده است: مقاومت دستاوردهای بزرگی را در جنگ "شمشیر قدس" محقق کرد و مصمم است تا برای گرفتن انتقام خون کودکانی که به دست قاتلان تروریست شهید شدند، پیروزی را تکمیل کند؛ همان قاتلانی که مردم ما را از شادی عید محروم و در زمان عبادت به آن‌ها تعدی کردند و تنها مقاومت را در برابرشان برای دفاع از قدس و مقدسات آن دیدند.

در این بیانیه آمده است: حمله به برج‌های مسکونی و تأسیسات غیرنظامی بدترین دلیل برای تروریسم دولتی است که دولت و ارتش صهیونیستی آن را در پیش گرفته‌اند. آمریکا نیز از این تجاوز پشتیبانی و در جنگ و تجاوز شرکت کرد. مقاومت دشمن را به زانو درخواهد آورد و اراده و عزم صاحبان حق برای توقف تجاوز باعث کوتاه شدن دست آن‌ها از قدس می‌شود./ ایسنا

کپی