اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

توقیف 17 هزار لیتر سوخت قاچاق در بندر کنگان

توقیف 17 هزار لیتر سوخت قاچاق در بندر کنگان

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف ۱۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندر کنگان با توقیف یک فروند شناور باری در آبهای خلیج‌فارس خبر داد.

 سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کنگان با بیان اینکه برخورد قاطع با قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر در اولویت برنامه‌های مرزبانی استان بوشهر قرار دارد اظهار داشت: نیروهای مرزبانی در قالب پایگاه‌های دریابانی در طول نوار ساحلی خلیج‌فارس در استان بوشهر مستقر است و علاوه بر مأموریت‌های ذاتی، برخورد با قاچاق در دستور کار قرار داده است.

وی، همکاری ساحل‌نشینان استان بوشهر در انجام مأموریت‌های مرزبانی را ستود و بیان کرد: تمام فعالیت قاچاقچیان در طول مرز دریایی خلیج‌فارس و سواحل استان بوشهر شبانه‌روز رصد و پایش می‌شود و این مهم سبب شده این استان برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شود.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک شناور باری حامل سوخت قاچاق در ساحل کنگان خبر داد و افزود: مرزبانان در کنگان با تشدید گشت‌های دریایی موفق شدند یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در بندر کنگان را توقیف کنند.

رضایی‌نژاد ضمن اشاره به دستگیری یک نفر قاچاقچی، افزود: در بازرسی از شناور مذکور، حدود 17 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش بیش از یک‌میلیارد ریال کشف و ضبط شده است.تسنیم

کپی