اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
پارو زن هرمزگانی:

برای رسیدن به مدال پارالمپیک نیازمند حمایت مسئولان هستم

برای رسیدن به مدال پارالمپیک نیازمند حمایت مسئولان هستم

پارو زن هرمزگانی گفت: برای حضوری موفق و کسب مدال در مسابقات پارالمپیک توکیو نیازمند حمایت و پشتیبانی تمامی مسئولان دارم.

اسلام جاهدی که شب گذشته موفق شد پس از شرکت در مسابقات انتخابی مجارستان سهمیه حضور در مسابقات پارالمپیک توکیو را کسب کند، در گفت و گو با ایسنا، افزود: خوشبختانه با تلاش و حمایت کادرفنی و دعای تمامی مردم توانستم از پس خان سختی که در پیش داشتم، بربیایم و سهمیه حضور در پارالمپیک توکیو را کسب کنم.

وی بیان کرد: در مسابقات گذشته با نفرات برتر اختلاف زمانی زیادی داشتم اما در مسابقات مجارستان توانستم اختلاف زمانی را به ده هزار ثانیه برسانم و این جای خوشحالی دارد که روز به روز در حال پیشرفت و نزدیک شدن به سکوی قهرمانی هستم.

جاهدی با اشاره به اینکه با توجه به شیوع کرونا تصور نمی‌کردم سطح کیفی مسابقات مجارستان اینچنین بالا باشد، اضافه کرد: حریفان بسیار سرسخت و قدر بودند و این نشان دهنده سختی رقابت برابرحریفان است که در تلاشم با تمرینات مستمر و برنامه ریزی مناسب بتوانم در مسابقات پارالمپیک توکیو گوی سبقت را از آن ها بربایم.

پارو زن هرمزگانی با بیان اینکه برای حضوری موفق و کسب مدال در مسابقات پارالمپیک توکیو نیازمند حمایت و پشتیبانی تمامی مسئولان دارم، خاطرنشان کرد: در صورت حمایت واقعی و آرامش خاطر با انجام تمرینات سخت به طور حتم می توانم مدال مسابقات پارالمپیک را کسب کنم و امیدوارم این وعده ام در توکیو عملی شود و به این آرزوی دیرینه ام برسم./ایسنا

کپی