اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

شهادت ۱۵ فلسطینی نتیجه حملات شب گذشته صهیونیست ها به غزه

شهادت ۱۵ فلسطینی نتیجه حملات شب گذشته صهیونیست ها به غزه

حملات توپخانه ای و بمباران هوایی شب گذشته (شنبه) رژیم صهیونیستی به بیش از ۵۰ نقطه در غزه موجب شهادت ۱۵ فلسطینی و زخمی شدن دهها نفر دیگر شد.

 درحالی حملات علیه غزه وارد هفتمین روز متوالی خود شده که رژیم صهیونیستی از شب گذشته حملات گسترده و وحشیانه ای را علیه مناطق مختلف مسکونی نوار غزه صورت داده است.

"اشرف قدرت" سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که تا این لحظه اجساد ۲ شهید و ۲۵ مجروح که بیشتر آنان زن و کودک هستند، به بیمارستان شفا غزه انتقال داده شده‌اند.

در این حملات، جنگنده - بمب افکن های رژیم صهیونیستی بارها خیابان ها و زیرساخت های غزه را هدف قرار دادند و تیم‌های امداد و نجات همچنان در حال جست و جو برای بیرون کشیدن اجساد شهدا و مفقودین از زیر آوار هستند.

منابع فلسطینی آمار شهدای حملات جنایتکارانه هفت روزه ارتش رژیم صهیونیستی به غزه تا این لحظه را ۱۵۰ شهید اعلام کردند که در میان آنها ۴۱ کودک و ۲۳ زن به چشم می خورد.

در مقابل ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که از ساعت ۷ شب گذشته تا ۷ صبح امروز (یکشنبه) حدود ۱۲۰ راکت و موشک از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک شده که ۵۵ فروند آن به سمت تل آویو و بئر السبع بوده، اما بیشتر این راکت‌ها و موشک‌ها رهگیری شده است.

منابع فلسطینی همچنین اعلام کردند که بامداد امروز جنگنده‌- بمب افکن های رژیم صهیونیستی در کمتر از یک ساعت بیش از ۱۰۰ نقطه دیگر را در نوار غزه بمباران کردند که هنوز اطلاعاتی از شمار شهدا و مجروحان این بمباران ها منتشر نشده است./ ایرنا

کپی