اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

ابوردینه: سکوت آمریکا عامل گسترش جنایات اسرائیل شده است

ابوردینه: سکوت آمریکا عامل گسترش جنایات اسرائیل شده است

سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطینی تاکید کرد که سکوت دولت آمریکا و بدتر از آن جنایات اسرائیل را دفاع از خود خواندن، موجب شده است تا این رژیم اشغالگر به گسترش دامنه جنایت هایش علیه ملت و مقدسات فلسطین درغزه ، کرانه باختری و قدس مبادرت کند.

به نقل از خبرگزاری فلسطین، نبیل ابوردینه گفت: اسرائیل با شروع جنگ علیه ملت و سرزمین و مقدسات فلسطین منطقه را به سوی وضعیتی کشانده است که احدی نمی تواند پیامدهای آن را تحمل کند.

وی خاطرنشان کرد:آمریکا برای ایجاد صلح و امنیت در منطقه و جهان باید به وظایف خود برای توقف جنایات و تجاوزهای اسرائیل عمل کند.
سخنگوی تشیکلات خودگران با بیان اینکه «ملت فلسطین هرگز تسلیم نخواهد شد و از سرزمین ، مقدسات و قدس شریف کوتاه نخواهد آمد»، گفت که این ملت تاکنون با مبارزات تاریخی و صبر و اراده خود و با دفاع  وحمایت از خاک ، پرچم ، مقدسات و هویت خود، همه توطئه ها را ساقط کرده است.
ابوردینه افزود: فلسطین و قدس سربلند خواهند بود و ما به هر قیمتی حاضر به صلح و روابط با هر طرفی نیستیم و منافع و حقوق ملت فلسطین و حفاظت از مقدسات و اصول ثابت این ملت ، قطب نمای تحرکات و سیاست های ما خواهد بود./ ایرنا

کپی