اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

دستگیری عاملان تخریب خودرو‌های شهروندان

دستگیری عاملان تخریب خودرو‌های شهروندان

رئیس کلانتری ۱۵۷ مسعودیه از دستگیری عاملان تخریب ۱۱ خودرو ی شهروندان در محله “مسعودیه” خبر داد.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ “ایرج ارسلانی” اظهار داشت: چند شب گذشته چند جوان در محله “مسعودیه” اقدام به تخریب ۱۱ دستگاه خودرو که در حاشیه خیابان “نبی آبادی” پارک شده بود با استفاده از چوب و قمه می کنند.

وی تصریح کرد : در پی این قضیه بلافاصله عوامل تیم ضربت و رئیس کلانتری در محل حادثه حاضر می‌شوند و پس از متواری شدن افراد شناسایی آن ها در دستور کار کلانتری ۱۵۷ قرار می‌گیرد.

رئیس کلانتری مسعودیه ادامه داد : با تحقیقات میدانی و پس از چندین روز کار اطلاعاتی، ماموران کلانتری ۱۵۷ با استفاده از شگردهای خاص پلیسی سرنخ هایی از ۴ مرد جوان از نفرات اصلی عوامل تخریب خودرو ها را شناسایی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: این افراد در محله مسعودیه سکونت داشتند و در پی نزاع هایی که بوجود آمده است خودرو های پارک شده خیابان نبی آبادی را تخریب کردند.

سرهنگ ارسلانی ادامه داد : پس از اخذ مجوز قضائی در یک عملیات پیچیده و هماهنگ شده در ۴ آدرس متهمان به صورت همزمان بازداشت و به کلانتری مسعودیه منتقل می‌شوند.

این مقام پلیسی در پایان گفت: باتوجه با وجود ۱۱ شاکی در پرونده این افراد و اینکه خسارت وارده خسارت مالی بوده است. این افراد به مرجع قضائی برای سیر مراحل قانونی معرفی شدند‌.

کپی