اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

دستگیری عاملان نزاع در سقز

دستگیری عاملان نزاع در سقز

فرمانده انتظامی شهرستان سقز گفت: ۶ نفر که عوامل ۲ نزاع و درگیری جداگانه در شهر سقز بودند با تلاش ماموران انتظامی این شهر دستگیر شدند.

سرهنگ علی صفری روز شنبه اظهار داشت: در یکی از این اتفاقات در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف منجر به نزاع و درگیری در یکی از محله های شهر سقز (خیابان ملقرنی)، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل حضور پیدا کردند.

وی اضافه کرد: با حضور ماموران نیروی انتظامی در کمتر از چهار ساعت، چهار عامل اصلی درگیری دستگیر و برای تکمیل تحقیقات در اختیار نیروی انتظامی شهرستان و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل پرونده تحویل مراجع قضایی شهرستان شدند.

سرهنگ صفری افزود: در اتفاقی دیگر در پی اعلام پلیس مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در بلوار ارتش شهر سقز هم، بلافاصله با حضور ماموران مشخص شد سه نفر با یکدیگر در گیر شدند، که در جریان این درگیری یک نفر از منازعین دچار ضربه مغزی شده که پس از تلاش ماموران اورژانس و انتقال وی به بیمارستان نامبرده امروز فوت کرده است.

وی یادآور شد: در همین راستا توسط ماموران پلیس ۲ نفر دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات، برای تکمیل مراحل پرونده تحویل مراجع قضایی شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز تاکید کرد: هرگونه ناامنی و اخلال در نظم و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده و با قانون شکنان و برهم زنندگان آرامش و امنیت جامعه قاطعانه برخورد خواهد شد.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.ایرنا

کپی