اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

برداشت میلیونی پسر از حساب مادر برای بازی آنلاین

برداشت میلیونی پسر از حساب مادر برای بازی آنلاین

رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی اظهار کرد: فرزندی برای رسیدن به مراحل بالاتر بازی، ۴۰۰ میلیون ریال از حساب مادرش برداشت کرد.

سرهنگ علی محمدپور، امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت  گفت: با مراجعه فردی به پلیس فتا و ارائه مرجوعه قضایی مبنی بر برداشت غیرمجاز مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال در چند مرحله از حساب بانکی وی، رسیدگی به این موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

 وی افزود: پس از پیگیری کارشناسان پلیس فتا مشخص شد تمامی مبالغ صرف خرید اکانت‌های بازی آنلاین شده است که با بررسی دقیق‌تر و اطلاعات به دست آمده، عامل برداشت غیر مجاز وجه شناسایی شد.

وی گفت: با اقدامات تخصصی صورت گرفته معلوم شد عملیات برداشت مبالغ توسط پسر شاکی انجام شد و سپس پیامک‌های تراکنش بانکی توسط فرزند او پاک شد، بر همین اساس شاکی از شکایت خود صرف نظر کرد و پرونده برای پایان مراحل قضایی به دادسرا ارجاع داده شد.

محمدپور بیان کرد: علاقه نوجوانان و جوانان به بازی‌های آنلاین مسبب هیجانات کاذب و تلاش برای رسیدن به مراحل بالاتر می‌شود؛ از این رو والدین باید در استفاده از اینترنت و بازی‌های آنلاین فرزندان را همراهی کنند تا این مشکلات در آینده مسبب بر هم زدن کانون گرم خانواده نشود.ایسنا 

کپی