اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

تکذیب سقوط هواپیمای ۲ نفره در شرق تهران

تکذیب سقوط هواپیمای ۲ نفره در شرق تهران

رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: حادثه سقوط هواپیمای ۲ نفره در شرق تهران از سوی مردم به سامانه ۱۱۵ اعلام شد اما عوامل اورژانس مشاهده ای از وقوع چنین حادثه ای ندارند.

پیمان صابریان روز جمعه در این باره گفت: ساعت ۱۰:۰۸ امروز حادثه سفوط هواپیمای ۲ نفره در اتوبان شهید بابایی ابتدای جاده تلو، پشت پمپ بنزین بابایی به سامانه ۱۱۵ اعلام و عوامل اورژانس با استفاده از یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور تکنسین های اورژانس در محل وقوع چنین حادثه ای از سوی عوامل اورژانس مشاهده نشده و فعلا وقوع چنین حادثه ای منتفی است.ایرنا سقوط هواپیمای دو نفره در شرق تهران تکذیب شد

 

سقوط هواپیمای دو نفره در شرق تهران تکذیب شد
 

طی ساعات گذشته خبری مبنی بر سقوط هواپیمای دونفره در شرق تهران در فضای مجازی منتشر که پس از ساعاتی جست‌وجو و تجسس تیم‌های مختلف دستگاه‌های متولی از سوی سخنگوی سازمان هواپیمایی تکذیب شد.

 از ساعاتی پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد که هواپیمای فوق سبک دو نفره‌ای حوالی ساعت ۱۱ صبح امروز در شرق تهران، اتوبان شهید بابایی، ابتدای جاده تلو و حوالی پمپ گاز سقوط کرده است.

محمد حسن ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی  گفت: از ساعاتی پیش تیم بررسی سانحه سازمان هواپیمایی به محل حادثه اعلامی اعزام شد و تجسس تا دقایقی پیش ادامه پیدا کرد اما اثری از سانحه در محل مورد نظر یافت نشد.

وی با بیان اینکه از ابتدا اعلام شده بود که هواپیمای سقوط کرده متعلق به ناجا بوده است، افزود: به همراه تیم بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری، تیمی از اورژانس و بالگرد نیروی انتظامی به محل اعزام شده بودند و جست‌وجو در محل مورد نظر نشان می‌دهد که در این منطقه سقوط هواپیمایی رخ نداده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه هر هواپیمایی قبل از پرواز باید با برج مراقبت و فرودگاه مربوطه از قبل هماهنگ کرده باشد، گفت: در این زمینه پیگیری های سازمان هواپیمایی نشان می‌دهد که هیچ هماهنگی قبلی با برج مراقبت و فرودگاه مربوطه در آن منطقه صورت نگرفته است.ایسنا 

کپی