اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

دستگیری اوباش سابقه دار با ضرب گلوله پلیس

دستگیری اوباش سابقه دار با ضرب گلوله پلیس

یکی از اراذل و اوباش سابقه دار در رامسر که اقدام به برهم زدن نظم عمومی و تهدید خانواده خود با سلاح سرد کرده بود با ضرب گلوله پلیس دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار که مدتی قبل پس آزادی از زندان اقدام به برهم زدن نظم عمومی و تهدید خانواده خود با سلاح سرد کرده بود با ضرب گلوله پلیس در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجتبی خانپور در تشریح این خبر گفت: با اعلام شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر این که فردی پس از شرب خمر اقدام به ایجاد رعب و وحشت و حمله با سلاح سرد به سمت خانواده خود کرده بلافاصله عوامل انتظامی پاسگاه سخت سر و گشت یگان امداد به محل اعزام شدند.

او افزود: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی سابقه دار که به تازگی از زندان آزاد شده بود پس از شرب خمر اقدام به عربده کشی و اخلال در نظم عمومی از طریق ایجاد هیاهو و حرکات نامتعارف، درگیری و تهدید با سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی کرده که ماموران پس از کنترل صحنه اقدام به دعوت متهم به آرامش می‌کنند که با وجود تلاش‌های پیاپی متهم اقدام به درگیری با مامورین کرده و با سلاح سرد به سمت آن‌ها حمله ور می‌شود که در این حین یکی از مامورین از ناحیه دست با ضرب چاقو دچار مصدومیت می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی رامسر ادامه داد: مأموران حاضر در صحنه برای خاتمه دادن ماجرا و برقراری امنیت و پیشگیری از حوادث جبران ناپذیر با رعایت قانون استفاده از سلاح اقدام به تیراندازی می‌کنند و سپس با شلیک سه تیر هوایی و یک تیر به پای متهم می‌زنند که پس از زمینگیر شدن متهم شرور دستگیر می‌شود.

سرهنگ خانپور در پایان با اشاره به این که شرور دستگیر شده که سابقه جابجایی، نگهداری و مصرف مواد مخدر و شرارت داشته پس از دستگیری و مداوا با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: قبلا هشدار داده بودیم که پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و عاملان برهم زدن نظم و امنیت مردم برخورد قاطع خواهد کرد./صدا وسیما

کپی