اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

دستگیری ۱٢ مخل نظم و امنیت عمومی در خراسان شمالی

دستگیری ۱٢ مخل نظم و امنیت عمومی در خراسان شمالی

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به دستگیری دوازده نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی در استان، گفت: پلیس باقدرت در مقابل مخلان نظم و امنیت عمومی ایستاده و اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش شهروندان مختل شود.

 فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی باهدف ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان به مدت ٢ روز خبرداد.

وی گفت: طبق اعلام این نهاد در اجرای این طرح ۱٢ نفر از اراذل‌واوباش که آرامش مردم را مختل کرده بودند دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی افزود: طی این دستگیری ۵ گرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین، ٧ دستگاه تجهیزات ماهواره‌ای، تعدادی سلاح سرد و شکاری کشف و ضبط شد.

سرهنگ غلامی، جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی نیز در همین رابطه بابیان اینکه درروند اجرای این طرح ٣ دستگاه خودرو و ٣ موتورسیکلت نیز توقیف و راهی پارکینگ شدند، اظهار کرد: با همکاری کارشناسان پلیس فتا استان، تعدادی از افرادی که اقدام به انتشار کلیپ و قدرت‌نمایی و ایجاد مزاحمت برای افراد جامعه در فضای مجازی می‌کردند، شناسایی‌شده‌اند و اقدامات لازم در جهت دستگیری آن‌ها با جدیت در دستور کار قرارگرفته است.

وی با اشاره اینکه درمجموع در طول اجرای این طرح ۱٢ نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی‌شده‌اند، خاطرنشان کرد: پلیس باقدرت با افرادی که بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را مختل کنند برخورد خواهد کرد و از شهروندان نیز همواره انتظار می‌رود تا در صورت اطلاع از فعالیت این‌گونه افراد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی  ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./فارس

کپی