اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

پرونده ۱۲۶میلیارد ریالی اخلال در نظام اقتصادی در اردبیل کشف شد

پرونده ۱۲۶میلیارد ریالی اخلال در نظام اقتصادی در اردبیل کشف شد

فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی به ارزش ۱۲۶ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال و دستگیری ۲ مجرم در عملیات مشترک ماموران پلیس آگاهی و امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد.

 به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار هوشنگ حسینی اظهار داشت: در پی تشکیل یک فقره پرونده در پلیس امنیت اقتصادی اردبیل با موضوع اخلال در نظام اقتصادی توسط 2 برادر و در پوشش شرکت مرغداری، بررسی های تخصصی پیرامون موضوع انجام شد.

وی افزود: با انجام بررسی های تخصصی مشخص شد این 2 برادر به صورت غیرقانونی و با تبانی های انجام داده، پروانه فعالیت شرکت مرغداری را از پرورش و نگهداری 20 هزار قطعه مرغ به 40 هزار قطعه افزایش داده و 377 تن نهاده های دامی خارج از ظرفیت دریافت کرده اند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انجام تحقیقات و بررسی های تکمیلی پیرامون این پرونده گفت: در ادامه تحقیقات و بررسی ها مشخص شد این 2 برادر 12 تن مرغ را نیز به صورت قاچاق و با هدف توزیع خارج از شبکه، از استان اردبیل خارج کرده اند.

سردار حسینی از دستگیری هر 2 برادر پس از هماهنگی قضائی و در عملیات مشترک ماموران پلیس آگاهی و امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد و افزود: این 2 برادر به دلیل اخلال در نظم اقتصادی به ارزش 126 میلیارد و 512 میلیون ریال دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند./تسنیم

کپی