اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

نوری: مدافعان استقلال از تمرکز و هماهنگی کامل دور هستند

نوری: مدافعان استقلال از تمرکز و هماهنگی کامل دور هستند

پیشکسوت استقلال با اشاره به تکرار اشتباهات در خط دفاعی آبی‌پوشان و از دست رفتن چندین امتیاز پی در پی گفت: خط دفاعی و مدافعان استقلال از تمرکز کافی و هماهنگی کامل دور هستند.

محمد نوری با اشاره به شکست ۲ بر صفر استقلال مقابل ذوب آهن در لیگ برتر باشگاه های ایران اظهار داشت: تکرار اشتباهات از سوی خط دفاعی استقلال باعث شد تا این تیم بار دیگر به راحتی گل خورده و شکست بخورد.

وی افزود: اینکه اشتباهات به صورت مداوم تکرار شود، اتفاق خوبی نیست. مدافعان استقلال از تمرکز کافی و هماهنگی کامل به دور هستند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:عارف غلامی به عنوان یک مدافع نباید آن اشتباه مهلک را مقابل ذوب‌آهن انجام می‌داد. یک مدافع پیش از اینکه بخواهد پیشروی کرده و پا به توپ حرکت کند، باید بداند در صورتی که توپ را در آن فضای حساس از دست بدهد، چه خطراتی تیمش را تهدید می کند.

نوری تصریح کرد: از دست رفتن این امتیازات خانگی در ادامه مسابقات لیگ می‌تواند تبعات سنگینی را به همراه داشته باشد. استقلال در شهرآورد95 و در صورت غلبه بر حریف سنتی خود، فاصله امتیازی اش را با صدر جدول کم خواهد کرد.

وی تاکید کرد: خط هافبک استقلال هم در دیدار با ذوب‌آهن از آمادگی کامل به دور بود و البته خستگی لیگ قهرمانان آسیا در این موضوع بی تاثیر نبود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: پیروزی مقابل پرسپولیس در شهرآورد می‌تواند شروع دوباره استقلال در لیگ برتر باشد و به طور حتم مربیان و بازیکنان آبی پوش به این نکته واقف هستند که این جدال برای هواداران تا چه اندازه اهمیت دارد و باید با تمام توان خود بازی کنند.

دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان یکشنبه گذشته در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان تیم ذوب آهن موفق شد میزبان خود را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد.

دیدار بعدی استقلال روز جمعه ۲۴ اردیبهشت و از ساعت 19 و 30 دقیقه مقابل رقیب سنتی خود، پرسپولیس است./ایرنا

کپی