اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

پیام مقاومت فلسطین به شهرک‌نشینان: از فرصت برای فرار استفاده کنید

پیام مقاومت فلسطین به شهرک‌نشینان: از فرصت برای فرار استفاده کنید

گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی، از نیروهای مقاومت فلسطین در پیامی به رهبران دشمن صهیونیستی و شهرک‌نشینان به آن‌ها توصیه کرد که از فرصت پیش رویشان برای فرار و رها کردن سرزمین فلسطین برای صاحبان شرعی‌اش استفاده کنند.

 به نقل از شبکه خبری المیادین، گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی، شاخه نظامی جبهه آزادی فلسطین در پیامی به "فرماندهان دشمن و شهرک‌نشینان صهیونیست" گفت: این مردم ما هستند که در تمام شهرهایشان توهم و طغیان شما را سرنگون کردند و نگهبان دیوار ادعایی شما با آن سرنگون شد. این شهرهای اشغال شده ما هستند که در تمام فلسطین بپا خاسته‌اند و شهرک‌نشینانتان مثل موش فرار می‌کنند.

این گردان‌ها اعلام کردند: ای شهرک‌نشینان اشغالگر هرگز رهبران بزدل‌تان قادر به حمایت شما نیستند و اکنون فرصت دارید تا فرار کنید و این سرزمین را به صاحبان شرعی آن پس بدهید.

گردان‌های ابوعلی مصطفی اعلام کرد که تجمع خودروهای ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه نظامی ابوریده را با راکت‌های سنگین هدف قرار داده است.

این گردان‌ها در پیامی به مردم فلسطین در تمام شهرها اعلام کرد: ما به شما درود می‌فرستیم که علیه اشغالگران بپا خاسته‌اید تا به جهان ثابت کنید که شما صاحبان این سرزمین هستید. شما باقی خواهید ماند و آن‌ها نابود خواهند شد و بی شک اراده شما پیروز خواهد شد. مرگ یا کوچ کردن گزینه‌ صهیونیست‌ها است.

همچنین گردان‌های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین ۱۰۰ موشک را به سمت سدیروت، عسقلان، بئر السبع و تل‌آویو شلیک کردند.

خبرنگار المیادین گزارش داد که مقاومت فلسطین موشک‌های جدیدی را به شهرک‌های غلاف غزه شلیک کرده است./ ایسنا

کپی