اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

مهاجرانی: شهرآورد سرنوشت سرخآبی‌ها را مشخص می‌کند

مهاجرانی: شهرآورد سرنوشت سرخآبی‌ها را مشخص می‌کند

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه شهرآورد۹۵ سرنوشت سرخآبی‌ها را تا پایان لیگ مشخص می‌کند، گفت: پرسپولیس و استقلال به خوبی می‌دانند این جدال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و چقدر می‌تواند در سرنوشت دو تیم نقش داشته باشد.

«حشمت مهاجرانی» روز چهارشنبه اظهار داشت: دیدار استقلال و پرسپولیس یا همان شهرآورد طبق معمول و همچون به سنوات گذشته ربطی به نتایج گذشته دو تیم و یا جایگاه آنها در جدول ندارد.

وی افزود: پرسپولیس و استقلال به خوبی می‌دانند این جدال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و چقدر می‌تواند در سرنوشت دو تیم نقش داشته باشد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: نقش فرهاد مجیدی برای موفقیت استقلال در این مسابقه بالاست، او پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان می‌تواند نقش مهمی در ارتقای روحیه بازیکنان داشته باشد و باید آنها را آماده این رقابت بزرگ کند.

مهاجرانی تصریح کرد: مثل همیشه کرکری از سوی اعضای دو تیم آغاز شده است و آنها تیم خود را برنده این جدال بازی بزرگ می‌دانند اما همه می‌دانند برنده این مسابقه در زمین مشخص خواهد شد.

وی تاکید کرد: علاقه‌مندان به فوتبال باید بازی پرسپولیس- سپاهان و یا استقلال و ذوب‌آهن را فراموش کنند و بدانند عملکرد دو تیم در هفته بازی گذشته کوچک‌ترین تاثیری در نتیجه شهرآورد نخواهد داشت.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در پایان گفت: مهم‌ترین چیز این است که دو تیم یک نمایش خوب و زیبا را روز جمعه در ورزشگاه آزادی به نمایش بگذارند تا همه از دیدن یک فوتبال ناب لذت ببرند.

شهرآورد۹۵ قرار است از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز جمعه بیست‌و چهارم اردیبهشت‌ماه و در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود. /ایرنا

کپی