اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

15 سال زندان برای معلم متجاوز

15 سال زندان برای معلم متجاوز
آرزوکیهان

معلمی که با نصب دوربین دررختکن کلاس طراحی و مد دختران دانش آموز از آنها فیلم و عکس می گرفت دستگیر وبه 15 سال زندان محکوم شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ای بی سی نیوز، متهم "اکت " با نگاه کردن به دانش آموزانش از آنها سوء استفاده کرده و دوربین مخفی خود را در کلاس طراحی و مد نصب کرده و هنگام تعویض لباس از آنها فیلم می گرفت.
گزارش های پلیس فلوریدای آمریکا نشان میدهد که این متهم توانسته بود 324 فیلم از دانش آموزان خود در مدت کاری اش تهیه کند. وی که روز گذشته در دادگاه حضور داشت پس از 30 سال زندگی مشترک با همسرش مقابل وی و دیگر همکاران و دوستانش سرافکنده بود و از همه عذرخواهی کرد. 
این در حالی است که در دادگاه گذشته این متهم ،شاکیان پرونده خواستار 366 سال زندان برای وی شده بودند اما روز گذشته  قاضی پرونده با توجه به ندامت متهم و میزان  اتهاماتش و تلاش وکیل مدافع وی او را تنها به 15 سال زندان و تعلیق از کار و دوری از هر دختر دانش آموز مکلف کرد.
اطلاعات منتشر شده نشان میدهد که در طول دادرسی هنگامیکه شاکیان و دانش آموزانش از وی سخن می گفتند او مقابل قاضی و اعضای خانواده خود در حالیکه سرش پایین بود گریه می کرد.

کپی