اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

بازخواست پرسپولیس به خاطر غیبت گل‌محمدی

بازخواست پرسپولیس به خاطر غیبت گل‌محمدی

کمیته اجرایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا باشگاه پرسپولیس را به خاطر غیبت سرمربی این تیم در دو نشست خبری مورد بازخواست قرار داد.

در حالی که تعدادی از سرمربیان تیم های لیگ برتری از حضور در نشست های خبری سرباز می زنند و سازمان لیگ هم هیچ واکنشی به غیبت های آنها ندارد، کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه پرسپولیس به خاطر دو جلسه غیبت یحیی گل محمدی در نشست خبری توضیح خواسته است.

پیگیری و نامه نگاری کنفدراسیون فوتبال آسیا با باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که حضور مربیان بدون داشتن دلیل منطقی و محکمه پسند در نشست های خبری ممنوع است اما این موضوع از سوی سازمان لیگ مورد توجه قرار نمی گیرد.

سایت باشگاه پرسپولیس با اعلام خبر نامه نگاری کنفدراسیون آسیا با این باشگاه نوشت: «پس از آن که یحیی گل‌محمدی سرمربی موفق تیم فوتبال پرسپولیس دو جلسه از نشست‌های خبری مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 در شهر گوا کشور هند را از دست داد، مسئولان کمیته اجرایی این مسابقات با ارسال نامه‌ای، از باشگاه پرسپولیس درخواست توضیح در این مورد کردند.

با این حال، کنفدراسیون فوتبال آسیا توضیحات کمیته بین‌‎الملل باشگاه در ارتباط با عدم شرکت سرمربی تیم، در دو کنفرانس خبری را قابل قبول دانست و از پیگیری موضوع خودداری کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، ضمن تشکر از توضیحات ارایه شده و پذیرش موارد مطروحه در ارتباط با عدم حضور یحیی گل‌محمدی در دو کنفرانس‌ خبری، پرونده را مختومه اعلام کرد./مهر

کپی