اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

بازداشت ۱۳ نفر دیگر از عاملان تیراندازی در هندیجان

بازداشت ۱۳ نفر دیگر از عاملان تیراندازی در هندیجان

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۳ نفر دیگر از عاملان تیراندازی در یک آیین تشییع در روستای سویره شهرستان هندیجان دستگیر شدند که در مجموع تعداد دستگیرشدگان تاکنون به ۴۴ نفر رسیده است.

 سرهنگ یداله امیری بیان کرد: به دنبال اقدامات پلیس در زمینه شناسایی و دستگیری افرادی که در این ‌آیین تیراندازی کرده بودند، ۱۳ نفر دیگر دستگیر شدند تا مجموع این افراد به  ۴۴ نفر برسد.

وی افزود: با هماهنگی با مرجع قضایی انجام شده در بازرسی از مخفیگاه این افراد تعداد ۱۶ قبضه انواع سلاح گرم کشف شده است.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: پلیس تا دستگیری آخرین نفر از افراد خاطی در این آیین با جدیت پیگیر و مصمم بوده و در این خصوص از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

سرهنگ امیری گفت: دارندگان سلاح غیرمجاز که با تیراندازی باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم می‌شوند، باید بدانند که پلیس با هماهنگی مرجع قضایی به جهت پیشگیری از این گونه اقدامات هنجارشکنانه ، با آن‎ها به شدت برخورد خواهد کرد.

پیش از این در ۱۶ اردیبهشت جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری ۹ نفر دیگر از عاملان اصلی تیراندازی در آیین تشییع در روستای سویره شهرستان هندیجان خبر داده بود و پس از آن نیز ۲۲ نفر دستگیر شده بودند.

در ۱۳ اردیبهشت امسال برخی افراد در یک آیین تشییع در هندیجان در جنوب شرق خوزستان که بر اساس رسوم غلط طایفه‌ای صورت گرفت با تیراندازی موجب رعب و وحشت اهالی شدند.پلیس 

کپی