اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

زمینگیری ۲ موبایل قاپ حرفه ای در غرب تهران

زمینگیری ۲ موبایل قاپ حرفه ای در غرب تهران

رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری ۲ موبایل قاپ در "خیابان ستارخان" خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایران آنلاین ،سرهنگ "سعید لشینی "اظهار کرد : شب گذشته در ساعات پایانی شب ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱۸ در خیابان ستارخان به یک موتورسیکلت ۲ ترک که در حال شناسایی شهروندان برای سرقت گوشی موبایل بودند مشکوک می‌شوند.
وی تصریح کرد : بلافاصله تیم عملیات کلانتری ۱۱۸ ستارخان وارد عمل می‌شود که همزمان سارقان، تلفن همراه یک شهروند را سرقت می‌کنند.
رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان ادامه داد: گشت انتظامی پس از تعقیب و گریز پلیسی در خیابان ستارخان موفق به دستگیری ۲ سارق جوان می‌شود و متهمان را به کلانتری ۱۱۸ ستارخان منتقل می‌کنند.
سرهنگ لشینی بیان کرد : متهمان در بازجویی ها صراحتا به ۱۰ فقره سرقت موبایل قاپی در خیابان ستارخان اعتراف کردند و ۳ نفر از شاکیان که در چند روز اخیر تلفن همراهشان به سرقت رفته بود با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان این ۲ سارق را شناسایی کردند.
این مقام انتظامی  با بیان اینکه  ۲ دستگاه تلفن همراه مسروقه به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال از این افراد کشف شده است، گفت: متهمان برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
وی در پایان با توصیه ای به شهروندان اظهار کرد: شهروندان هنگامی که قصد عبور از عرض خیابانی را دارند تلفن همراهشان در جیب خود قرار دهند تا احتمال سرقت موبایل برای آن ها کمتر شود.

کپی