اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دوئل مسلحانه پلیس با سرنشینان مسلح یک خودرو در ایرانشهر

دوئل مسلحانه پلیس با سرنشینان مسلح یک خودرو در ایرانشهر

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از درگیری مسلحانه مأموران انتظامی با سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو پارس خبر داد.

سرهنگ "حسن کیخا" در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت 12:50 ظهر دیروز، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایست و بازرسی "ارتش" در میدان امام حسین(ع) ایرانشهر، خروجی شهرستان بمپور به یک دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک و با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست می دهند.

وی افزود: راننده  ابتدا از سرعت خودرو کاسته و وانمود می کند که قصد متوقف ساختن خودرو را دارد ولی به ناگهان با سرعت هر چه تمام یکی از مأموران انتظامی مستقر در محل را زیر کرده و به سمت روستای محمدان متواری می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: بلافاصله مأموران برای متوقف ساختن خودرو، آن را تعقیب که در همین حین یکی از سرنشینان خودروی پژو پارس با سلاح کلاش اقدام به شلیک به سمت خودروی پلیس می کند که در پی تیراندازی های مکرر به سمت خودروی انتظامی، مأموران نیز در عکس العملی متقابل با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت خودروی مذکور می کنند.

سرهنگ کیخا افزود: در نهایت خودروی پژو پارس، در ورودی روستای محمدان متوقف و ازدحام جمعیت در اطراف خودرو شکل می گیرد که با توجه به شلوغی محل 2 سرنشین مرد خودرو که مسلح نیز بودند از محل متواری می شوند.

وی بیان داشت با بررسی مأموران مشخص شد یک کودک خردسال و یک زن میانسال در صندلی عقب خودروی مذکور  بوده اند که متأسفانه بر اثر این تیر اندازی ها کودک خردسال  مجروح و به مراکز درمانی منتقل شد که تلاش تیم پزشکی برای نجات جان او بی نتیجه مانده و کودک در بیمارستان فوت می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر خاطر نشان کرد : تلاش پلیس برای دستگیری سرنشینان متواری و مسلح خودرو ادامه دارد.پلیس

کپی