اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

انهدام باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در کرمان

انهدام باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در کرمان

فرمانده انتظامی استان از ناکامی قاچاقچیان بین المللی و مسلح قبل از انتقال بیش از دو تن و 400کیلو تریاک و کشف 7 قبضه سلاح جنگی و دستگیری 3 متهم در عملیات پلیس خبر داد.

سردار "عبدالرضا  ناظری" اظهار داشت: رزمندگان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس شهرستان "قلعه گنج" با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مسلح برای انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر مطلع شدند.

وی افزود: ماموران با رصد مستمر تحرکات اعضای این باند، خانه روستایی آنان را در حاشیه شهرستان "قلعه گنج" که برای آماده سازی و انتقال مواد مخدر در نظر گرفته بودند شناسایی و بلافاصله با طرح ریزی عملیاتی منسجم این مکان را تحت محاصره خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در ادامه بیان داشت: ماموران ضمن هماهنگی قضائی به محل مورد نظر ورود و در بازرسی از 2 دستگاه وانت نیسان و کاپرا پارک شده در آنجا دو تن و 400کیلو ،7  قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات کشف و 3 قاچاقچی را دستگیر کردند.

سردار ناظری در پایان با اشاره اینکه متهمان دستگیر شده همه از اعضای یک خانواده بودند، خاطر نشان کرد: اعضای این باند قاچاق مواد مخدرکه قصد داشت چنین محموله سنگینی را از طریق مناطق کویری به استان های همجوار انتقال دهد با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی رزمندگان پلیس ناکام ماند.#پلیس

کپی