اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

انهدام باند قاچاق سلاح غیرمجاز درگلستان

انهدام باند قاچاق سلاح غیرمجاز درگلستان

رئیس کل دادگستری گلستان از شناسایی و انهدام یک باند سازمان یافته سلاح غیرمجاز در استان خبر داد.

 هادی هاشمیان بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی دستگاه‌های قضایی و امنیتی و اطلاعاتی استان از مدتی قبل مشخص شد که یک جریان سازمان یافته‌ای به دنبال خرید و توزیع سلاح‌های غیرمجاز بین مردم است.

وی گفت: با رصد کامل اطلاعاتی، ضربه کاری به این باند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) وارد و اعضای باند دستگیر و سلاح‌های زیادی از آنان کشف شد.

رئیس کل دادگستری استان بیان داشت: سلاح‌های غیرمجاز از غرب کشور وارد استان گلستان شد که از همان مبدا تا کنون تحت رصد اطلاعاتی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی استان قرار داشت.

وی تأکید کرد: این سلاح‌ها غیرمجاز بوده و خرید و فروش، نگهداری، حمل و استفاده از آنها جرم است و بدون هیچ اغماضی با افرادی که از این سلاح‌ها استفاده کنند، برخورد خواهیم کرد.

هاشمیان گفت: گلستان به رغم وجود اقوام و مذاهب مختلف، یکی از استان‌های امن کشور است که شیعه و سنی در کنار هم برادرانه زندگی می‌کنند و اگر کسی بخواهد به این وحدت مثال زدنی، ضربه بزند قاطعانه و بدون اغماض برخورد قضایی می‌کنیم.

وی گفت: به‌زودی جزئیات بیشتر درباره انهدام این باند، افراد دستگیر شده و سلاح‌های کشف شده را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.تسنیم

کپی