اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

حضور جهانگیری در جلسه جبهه اصلاحات / رسولی: جهانگیری آمد اما وقت نشد که برنامه انتخاباتی خود را ارائه دهد

حضور جهانگیری در جلسه جبهه اصلاحات / رسولی: جهانگیری آمد اما وقت نشد که برنامه انتخاباتی خود را ارائه دهد

اسحاق جهانگیری، کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در جبهه اصلاحات ایران حاضر شد. حسن رسولی عضو حقیقی جبهه اصلاحات ایران در این باره گفت: ایشان در جلسه مجمع حضور داشتند، ولی وقت نشد که برنامه انتخاباتی خود را ارائه بدهند.

اسحاق جهانگیری، کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برای ارائه برنامه پیشنهادی خود در جبهه اصلاحات ایران حاضر شد.

بر اساس فهرست افرادی که توسط حداقل ۱۰ عضو مجمع ملی جبهه اصلاحات ایران برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد شده‌اند، اسحاق جهانگیری معاون اول دولت یازدهم و دوازدهم بعد از محمد جواد ظریف از سوی ۳۵ نفر به عنوان کاندیدای جبهه اصلاحات ایران مطرح شد که او نیز دیروز ۱۹ اردیبهشت با حضور در جبهه اصلاحات ایران قصد ارائه برنامه خود برای اداره کشور را به جبهه اصلاحات داشت.

حسن رسولی عضو حقیقی جبهه اصلاحات ایران در این باره گفت: ایشان در جلسه مجمع حضور داشتند، ولی وقت نشد که برنامه انتخاباتی خود را ارائه بدهند.

به نظر می‌رسد با حضور جهانگیری در جلسه ارائه برنامه به جبهه اصلاحات ایران احتمال کاندیداتوری او را در انتخابات افزایش یافته و گویا او مجددا برای ارائه برنامه در نشست جبهه اصلاحات حضور یابد./مدارا

کپی