اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

جمع آوری200 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در قزوین

جمع آوری200 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در قزوین

فرمانده انتظامی استان از کشف 200 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی 40 میلیارد ریال خبر داد.در قزوین

سردار "علی ابراهیمی"  اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی "بوئین زهرا" در انجام تحقیقاتی، از فعالیت تعداد زیادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در یک واحد صنعتی در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان مطلع شده و بررسی  موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از بررسی های تخصصی و میدانی و اطمینان از صحت گزارش های رسیده با هماهنگی قضائی به محل اعزام و موفق به کشف 200 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) بدون مجوز قانونی شدند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به ارزش تقریبی 40 میلیارد ریالی دستگاه های کشف شده از سوی کارشناسان، خاطرنشان کرد: یک متهم در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

سردار ابراهیمی در پایان با تأکید بر برخورد قانونی نیروی انتظامی با سودجویان عرصه اقتصادی کشور از شهروندان خواست، در صورت مشاهده این قبیل جرایم از طریق تماس با سامانه تلفنی 110 موضوع را در کوتاه ترین زمان ممکن برای برخورد قاطع با مجرمان اقتصادی به پلیس گزارش کنند.#پلیس

کپی