اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

انهدام باند قاچاق اسلحه جنگی در "تهران"

انهدام باند قاچاق اسلحه جنگی در "تهران"

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و کشف 2 قبضه کلت کمری و 20 تیر جنگی خبر داد.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ "سعید راستی"  در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبر مبنی بر قاچاق سلاح و مهمات توسط اعضای یک باند 2 نفره در یکی از محلات غرب تهران، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، مشخص شد که متهمان، با تهیه سلاح و مهمات از قاچاقچیان غرب کشور، قصد انتقال تعدادی سلاح و مهمات به یکی از استان های کشور را از طریق اتوبوس های مسافربری دارند که با پایش و بررسی مسیرهای احتمالی تردد متهمان، روز گذشته در یک عملیات پلیسی هر دو عضو این باند دستگیر شدند.

رئیس مرکز عملیات  پلیس امنیت عمومی تهران در ادامه تصریح کرد: در بازرسی از داخل خودروی متهمان ، 2قبضه کلت کمری، 20 تیر جنگی که در جعبه های کوچکی بسته بندی شده بود، کشف شد.

سرهنگ راستی با اشاره به اینکه کشف جزئیات پرونده کماکان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

کپی