اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ناکامی قاچاقچیان از انتقال یک تن و900کیلو تریاک

ناکامی قاچاقچیان از انتقال یک تن و900کیلو تریاک

فرمانده انتظامی استان کرمان از ناکامی قاچاقچیان قبل از انتقال یک تن و 900کیلو تریاک و کشف 7 قبضه سلاح ممنوعه و دستگیری 3 متهم در عملیات رزمندگان پلیس خبر داد.

سردار "عبدالرضا  ناظری"  اظهار داشت: رزمندگان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس شهرستان "قلعه گنج" با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مسلح برای انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر مطلع شدند.

وی افزود: ماموران با رصد مستمر تحرکات اعضای این باند، خانه روستایی آنان را در حاشیه شهرستان "قلعه گنج" که برای آماده سازی و انتقال مواد مخدر در نظر گرفته بودند شناسایی و بلافاصله با طرح ریزی عملیاتی منسجم این مکان را تحت محاصره خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در ادامه بیان داشت: ماموران ضمن هماهنگی قضائی به محل مورد نظر ورود و در بازرسی از 2 دستگاه وانت نیسان و کاپرا پارک شده در آنجا یک تن و 900کیلو و 245گرم تریاک،7  قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات کشف و 3 قاچاقچی را دستگیر کردند.

سردار ناظری در پایان با اشاره اینکه متهمان دستگیر شده همه از اعضای یک خانواده بودند، خاطر نشان کرد: اعضای این باند قاچاق مواد مخدرکه قصد داشت چنین محموله سنگینی را از طریق مناطق کویری به استان های همجوار انتقال دهد با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی رزمندگان پلیس ناکام ماند.#پلیس

کپی