اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با سپاهان/ امید گلزنی روی نیمکت

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با سپاهان/ امید گلزنی روی نیمکت

تیم فوتبال پرسپولیس در فاصله چند روز تا دربی حساس تهران باید در یکی از مهمترین دیدارهای خود به مصاف سپاهان اصفهان برود؛ تیمی که با سرخپوشان برای صدرنشینی رقابت شانه به شانه دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امشب میهمان سپاهان اصفهان در ورزشگاه نقش جهان است که فاصله کم دو تیم در صدر جدول باعث حساسیت طرفداران آنها برای رسیدن به صدر جدول شده است.

تیم فوتبال سپاهان با ۴۴ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس در صدر جدول قرار دارد تا سرخپوشان پایتخت برای کاهش این فاصله، چاره‌ای جز پیروزی در این دیدار نداشته باشند.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد تیمش را با کمترین درصد خطا وارد بازی با سپاهان کند.

حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس همچون همیشه در چارچوب دروازه قرار خواهد گرفت. سیدجلال حسینی نیز که به تازگی از مصدومیت رهایی پیدا کرد در قلب دفاع این تیم در کنار محمدحسین کنعانی زادگان قرار می‌گیرد.

سرمربی سرخپوشان تصمیم گرفت سعید آقایی را که به دلیل ابتلاء به بیماری کرونا در رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا غایب بود نیمکت نشین کند تا وحید امیری در دفاع چپ سرخ‌ها همچنان بازی کند. سیامک نعمتی نیز دفاع راست پرسپولیس مقابل سپاهان خواهد بود.

بازگشت احمد نورالهی، کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک به تمرینات گروهی سبب شد تا یحیی گل محمدی تصمیم به استفاده از هر سه بازیکن برای دیدار امشب بگیرد. همچنین مهدی ترابی نیز در کنار سه هافبک این تیم بازی خواهد کرد.

یحیی گل محمدی در خط حمله نیز قصد دارد همچنان تنها از شهریار مغانلو به عنوان مهاجم تخصصی سرخ‌ها استفاده کند. او عیسی آل کثیر را بار دیگر نیمکت نشین می‌کند تا امید عالیشاه به کمک مغانلو بتواند دراوزه پیام نیازمند در سپاهان اصفهان را باز کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰:۲۵ امشب میهمان سپاهان اصفهان در ورزشگاه نقش جهان است./مهر

کپی