اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

حال شهبازیان رو به بهبود است / پیام سردار طلایی برای فریدون شهبازیان

حال شهبازیان رو به بهبود است / پیام سردار طلایی برای فریدون شهبازیان

فریدون شهبازیان که چندی پیش دچار حادثه شده بود، پس از پشت سر گذاشتن دو عمل جراحی، هم اکنون رو به بهبود است.

 فریدون شهبازیان آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی کشورمان، اواخر فروردین سال جاری دچار حادثه شد. شهبازیان که در استودیو پژواک مشغول ضبط موسیقی سریال «یاور» بود، دچار حادثه و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. در این حادثه فریدون شهبازیان از ناحیه لگن و بازوی دست راست دچار شکستگی شد.

با اینکه پزشکان به او تاکید کرده بودند که بلافاصله باید زیرتیغ جراحی برود، اما شهبازیان این مسئله را به تعویق انداخت تا بتواند موسیقی سریال «یاور» را به سرانجام برساند.

به هر روی شهبازیان زیرتیغ جراحان رفت و حدود یک هفته بعد هم از بیمارستان مرخص شد. اما با تاکید پزشکان مجبور به پذیرشِ هشت هفته خانه نشینی شد. در این مدت هم شهبازیان با نوشتن موسیقی در خانه و فرستادنِ نُت‌ها به استودیو، کار موسیقی سریال «یاور» را تمام کرد.

این تعهد کاریِ فریدون شهبازیان الگویی بزرگ برای جوانانِ عرصه هنر و موسیقی است.اکنون سردار سرتیپ پاسدار مرتضی طلایی به مناسبت بهبودی فریدون شهبازیان پیامی منتشر کرده که متن آن را در ادامه می‌خوانید:خبر مسرت بخش سلامتی استاد فرزانه و یگانه هنر موسیقی ایران جناب فریدون شهبازیان موجب خرسندی جامعه هنری و به ویژه علاقمندان به هنر  موسیقی ایران عزیز و همچنین شخصیت والای ایشان گردید. از خالق متعال برای این سرمایه ملی و افتخار جامعه هنر طلب عافیت کامل و تداوم توفیقات ایشان را در خلق آثار ماندگار موسیقی فاخر  مسئلت می‌نمایم./تسنیم

بیشتر بخوانید

شهبازیان آهنگساز ایرانی زیر تیغ جراحی رفت

کپی