اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

سرقت به قصد انتقام از شاکی

سرقت به قصد انتقام از شاکی

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی از دستگیری جوانی که پس از دعوا با شاکی برای انتقام از وی ۳۰ میلیون ریال وجه نقد سرقت کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، علی کنجوریان بیان داشت: ساعت ۲ بعد ازظهر دهم بهمن ماه سال گذشته شهروندی ۳۶ ساله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اظهار کرد، در پمپ بنزین درحال سوخت گیری موتور سیکلتم بودم که ناگهان یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ با وی تصادف و راننده از داخل خودرو پیاده و با بنده درگیر می‌شود و پس از ترک محل متوجه شدم مبلغ ۳۰ میلیون ریال وجه نقدی که همراه داشتم سرقت کرده است.

وی عنوان کرد: با حضور گشت کلانتری ۱۱۰ شهدا در محل پرونده پس از تحقیقات اولیه به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ برای شناسایی متهم ارجاع می‌شود که کارآگاهان در تحقیقات میدانی موفق شدند پلاک انتظامی خودروی متهم را شناسایی کنند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی ابراز داشت: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد، خودرو متعلق به شخصی به نام محمد ۲۸ ساله فاقد سابقه کیفری می‌باشد و در ادامه مخفیگاه وی در حوالی خیایان پاسدار گمنام شناسایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در نهایت بیست و پنجم فروردین ماه در یک عملیات پلیسی، متهم دستگیر و خودروی وی به پارکینگ انتقال یافت.

کنجوریان افزود: متهم در تحقیقات مقدماتی بدوا منکر هرگونه سرقت گردیده که پس از مواجه با ادله بدست آمده از صحنه سرقت مواجهه حضوری با شاکی در نهایت لب به اعتراف گشوده و ضمن اعتراف به سرقت از شاکی از جرم خود ابراز ندامت کرد.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی گفت: متهم در پی جوئی‌های پلیسی اظهار داشت، سرقت را در حال عصبانیت و به قصد انتقام از مال باخته انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شد.
 

کپی