اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

کشف نزدیک به 400 کیلوگرم تریاک در"تبریز"

کشف نزدیک به 400 کیلوگرم تریاک در"تبریز"

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف 397 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری 3 قاچاقچی مواد مخدر در "تبریز" خبر داد.

سردار "حسین عبدی" ، در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر مقادیر زیادی مواد مخدر را از شهرهای شرق کشور تهیه و به آذربایجان شرقی منتقل خواهند کرد، شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشرافیت اطلاعاتی محل دپو و نگهداری مواد مخدر را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: در بازرسی از منزل مورد نظر مقدار 397 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و 3 متهم در این راستا دستگیر شد.

سردار عبدی اعتیاد به مواد مخدر را منشا بسیاری از جرایم دانست و خاطرنشان کرد: از مردم و شهروندان تقاضا داریم اخبار و اطلاعات خود را در زمینه مواد مخدر با شماره های 110 ، 128 و 21826014 به پلیس اعلام بکنند و مطمئن باشند که برخورد پلیس با سوادگران مرگ جدّی و سخت خواهد بود.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر دستور پلیس استان قرار دارد، افزود: از ابتدای سالجاری مقدار یک هزار و 127 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف که این کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل 214 درصد افزایش داشته و در این مدت اعضای  3 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی و تعداد 1068 فقره پرونده اعم از قاچاقچی، حمل کننده و توزیع کننده مواد مخدر تشکیل و تحویل مراجع قضائی شده است.$پلیس

کپی