اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

آزاد شدن ۱۷ نفر از زندانیان در سنندج همزمان با شب‌های مبارک قدر

آزاد شدن ۱۷ نفر از زندانیان در سنندج همزمان با شب‌های مبارک قدر

دادستان عمومی و انقلاب استان کردستان از آزادی ۱۷ نفر از زندانیان زندان مرکزی سنندج همزمان با بیست دومین روز از ماه مبارک رمضان خبر داد.

جباری با حضور در زندان مرکزی سنندج و بررسی تعداد سی و پنج پرونده مددجویان واجد شرایط، با مرخصی پایان حبس تعداد ۱۷ زندانی جرائم کیفری که باقی مانده حبس کمتر از چهار ماه بود موافقت کردند.

دادستان عمومی و انقلاب در این جلسه با اشاره به برکات پر فیض ماه مبارک رمضان و لیالی قدر عنوان کرد: امروز آن دسته از زندانیانی که شرایط آئین نامه ای و قانونی دارند به یمن تفضل این ماه عظیم مشمول انفاق قانونی قرار بگیرند و انشالله به سمت خانواده‌های خود برگردند.

وی ادامه داد: امیدواریم در این ایام پر برکت شب‌های قدر بتوانیم رجعتی حقیقی داشته باشیم به زندگی.

جباری اظهار کرد: بزرگترین نعمتی که خداوند به ما داده وقت و فرصت گرانسنگ برای زندگی در این دنیا است که باید به بهترین شیوه و با خیر و نیکی سپری کنیم.

وی ادامه داد امیدوارم در این شب‌های عزیز بتوانیم رجعتی داشته باشیم بسوی خود و معرفتی یابیم تا با عنایت خداوند در این راه با خیر و نیکی به زندگیمان باز گردد.

در پایان این جلسه تعداد هفده  زندانی دارای شرایط قانونی و آئین نامه ای با موافقت دادستان عمومی و انقلاب به آغوش خانوده‌هایشان بازگشتند.

در ادامه این بازدید جباری با همراهی مدیر کل ، رئیس اداره فرهنگی ، رئیس زندان و جمعی از مسئولین و کارکنان زندان با حضور تعداد محدودی از مددجویان ضمن اقامه نماز مغرب و عشاء در جمع صمیمی مددجویان روزه خود را افطار کردند./ایسنا

کپی