اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

قدردانی وزیر آموزش‌وپرورش از عنایات رهبری به‌ نظام تعلیم و تربیت

قدردانی وزیر آموزش‌وپرورش از عنایات رهبری به‌ نظام تعلیم و تربیت

وزیر آموزش‌وپرورش از عنایات رهبر معظم انقلاب به‌نظام تعلیم و تربیت قدردانی و از عزم آموزش‌وپرورش برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین خبر داد.

محسن حاجی میرزایی با ارسال پیامی از عنایات رهبر معظم انقلاب به‌ نظام تعلیم و تربیت قدردانی کرد و بر عزم آموزش‌وپرورش برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین تأکید کرد.

در متن پیام وزیر آموزش‌وپرورش آمده است:«حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (زید عزه)، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، خداوند بزرگ را شاکرم که بار دیگر مجالی فراهم شد تا جامعه فهیم فرهنگیان در شریف‌ترین اوقات سال، یعنی تلاقی با سعادت روز پرفروز معلم با شب روشن قدر، توفیق بهره‌مندی از رهنمودهای رهبر و مقتدای خویش را بیابند. به‌یقین حمایت‌ها و هدایت‌های اصولی حضرت‌عالی از نظام تعلیم و تربیت، به‌ویژه افسران سپاه پیشرفت کشور، یعنی معلمانی که جاهدانه در شرایط سخت کرونایی، گاه تا مرز شهادت پیشرفته­اند، مایه مباهات و دلگرمی و پشتوانه‌ای محکم برای پویایی و پایایی فزون‌تر بزرگ‌ترین دستگاه فرهنگ‌ساز کشور خواهد بود.

ازاین‌رو؛ به‌پاس نگاه مهربان و نگرش ژرف حضرت‌عالی به امر خطیر آموزش‌وپرورش، غایت قدردانی و نهایت سپاسگزاری خویش را اعلام می­ دارم و به نمایندگی از همکاران خدوم خود در نهاد عظیم تعلیم و تربیت، این اطمینان را می­ دهم که با هم­دلی و هم­زبانی فزون‌تر، در راستای تحقق منویّات آن رهبر فرزانه، اهداف سند تحول بنیادین و مطالبات ملت بزرگ ایران، گام‌های استوارتری برداریم»./ایسنا

کپی