اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

انهدام باند سارقان منازل ویلایی شرق تهران

انهدام باند سارقان منازل ویلایی شرق تهران

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری3 سارق حرفه ای منزل و یک ماخر خبر داد و گفت: متهمان به 16 فقره سرقت معترف شدند.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان"  بیان داشت: با توجه به وقوع سرقت های متعدد از منازل ویلایی واقع در حوزه استحفاظی کلانتری 128 تهران نو، پی جویی سرقت ها در دستور کار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت اماکن پایگاه قرار گرفت. 
وی عنوان کرد: با شروع تحقیقات مشخص شد  3 تن از افراد سابقه دار در محدوده 2  روستا در شرق تهران تردد مشکوک دارند و تعدادی  اموال مسروقه در این محل نگهدای و به فروش آن می پردازند.
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی ابراز داشت: کارآگاهان پس از تکمیل اقدامات اطلاعاتی متهمان را  دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیری اموال مسروقه از قبیل لوازم منزل، آهن آلات، لوازم و قطعات خودرو و ... کشف شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در اثنا تحقیقات پلیسی نیز، یکی از شهروندان به پلیس آگاهی مراجعه و اظهار کرد،  بیست و هفتم دی ماه منزل خود را ترک و نهم بهمن ماه پس از مراجعه متوجه شدم سارق یا سارقان از طریق تخریب درب  وارد منزل ویلایی ام شده و اقدام به سرقت و خروج اموالی از قبیل یخچال، کپسول گاز، بخاری و ... به ارزش تقریبی 25 میلیون تومان کرده اند.
سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان با بیان اینکه تعدادی از اموال کشف شده متعلق به مال باخته بود، افزود: در شاخه دیگری از تحقیاقت پلیسی مالخر اموال مسروقه شناسایی شد.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان به 16 فقره سرقت منزل و فروش اموال سرقتی اعتراف و:  تا کنون 14 تن از مال باختگان شناسایی و اموال کشف شده تحویل آنان شد.

کپی