اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعتراف به 28 فقره سرقت در بجنورد

اعتراف به 28 فقره سرقت در بجنورد

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری سارق سابقه دار با 28 فقره سرقت از سایت های مخابراتی و خودرو و موتورسیکلت در بجنورد خبر داد.

سردار"سعید مطهری زاده" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین مورد انواع سرقت در سطح شهرستان بجنورد، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با تلاش بی وقفه موفق شدند محل اختفای این فرد را شناسایی کنند، افزود: متهم در یک عملیات غافلگیرانه در محل اختفایش واقع در حاشیه شهر بجنورد ،دستگیر و به مقر پلیس آگاهی استان منتقل شد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به 28 فقره سرقت از سایت های مخابراتی، خودرو و موتورسیکلت در سطح استان اعتراف کرد، یاد آور شد: در بررسی های انجام شده، متهم تحت تعقیب مراجع قضائی شهرستان مشهد نیز بوده است.

سردار مطهری زاده با بیان اینکه متهم در نهایت بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان شد، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#پلیس

کپی