اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

رمزگشایی از 62 فقره سرقت در ساوه

رمزگشایی از 62 فقره سرقت در ساوه

فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند سرقت و اعتراف آنان به 62فقره سرقت منزل و گوشی تلفن همراه در شهرستان ساوه خبر داد.

سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در ماه های اخیر با اعلام گزارش هایی از سرقت منزل و گوشی تلفن همراه برخی از شهروندان در اماکن زیارتی در نقاط مختلف شهرستان ساوه، تمهیدات عملیاتی پلیس برای بررسی این سرقت ها با تشکیل تیمی تخصصی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان آغاز شد.

وی اظهارداشت: با آغاز تحقیقات تخصصی پلیس، سرنخ هایی از فعالیت یک باند سه نفره در این سرقت ها به دست آمد و ماموران انتظامی در اقدامات تخصصی موفق به شناسایی محل اختفای اعضای این باند شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به دستگیری سه نفر اعضای این باند در عملیات های جداگانه پلیسی تصریح کرد: افراد دستگیر شده در بازجویی های پلیس به 13 فقره سرقت منزل در بخش های "غرق آباد" و" نوبران"، 48 فقره سرقت گوشی تلفن همراه در امامزاده "اسحاق" و امامزاده "سید علی اصغر" و دیگر اماکن زیارتی و یک مورد کیف قاپی طی چند سال گذشته در شهرستان ساوه اعتراف کردند.

سردار مفخمی شهرستانی با اشاره به پیگیری این پرونده گفت:‌ پلیس به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا مخلان نظم و امنیت در جامعه آزادانه جولان دهند و از شهروندان درخواست می شود تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک، بلافاصله مراتب را از طریق سامانه تلفنی 110 اطلاع دهند.#پلیس

کپی