اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

استراماچونی : کونته یک مربی خاصی است، شاید دوباره به آسیا بازگردم

استراماچونی : کونته یک مربی خاصی است، شاید دوباره به آسیا بازگردم

سرمربی سابق اینترمیلان و استقلال تهران گفت: اینتر روزهای سختی را سپری کرد، اما همکاری و همدلی جوزپه ماروتا و حمایتی که از سرمربی خود داشت در نهایت به قهرمانی این تیم در سری آ ختم شد و این حاصل یک کار خوب است.

 آندره‌آ استراماچونی در گفت و گو با سایت ایتالیایی adnkronos در مورد قهرمانی اینترمیلان در سری‌آ و پیشنهاداتی که از فوتبال آسیا داشته، سخن گفت و افزود: در حال بررسی شرایط هستم و شاید دوباره به فوتبال آسیا برگردم.

وی در مورد اینتر تصریح کرد: نقطه عطف موفقیت اینتر پس از ۱۱ سال به اعتماد و همکاری جوزپه ماروتا و کونته باز می گردد. اینتر با حذف از لیگ قهرمانان لحظات سختی را تجربه کرد و کمترین امتیاز را داشت و از جام حذفی هم کنار رفت اما با همه این شرایط جوزپه ماروتا از سرمربی خود حمایت کرد و این کار یک مدیر خوب است.

استراماچونی خاطر نشان کرد: سال آینده بزرگترین چالش اینتر در اروپا خواهد بود و با این موفقیتی که در سری آ به دست آوردند، به دنبال آن هستند تا خودشان را ثابت کنند.

سرمربی سابق استقلال تهران در مورد احتمال حضورش در آسیا هم گفت: من تجربه خوبی از حضور در فوتبال آسیا دارم، پیشنهادهایی از چند تیم آسیایی دارم که در حال بررسی است و باید دید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

گفتنی است چند تیم حاشیه خلیج فارس از جمله گزینه های استراماچونی به شمار می روند. ایرنا 


 

کپی