اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

گانتس: عملیات برای بازداشت عوامل حمله نابلس ادامه دارد

گانتس: عملیات برای بازداشت عوامل حمله نابلس ادامه دارد

در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرده نیروهایش تا بازداشت عاملان تیراندازی در جنوب نابلس، متوقف نخواهند شد، جنبش جهاد اسلامی با تقدیر از این عملیات فداکارانه آن را پیامی از طرف تمامی ملت فلسطین دانست.

 به نقل از سایت عبری زبان والا، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از عملیات تیراندازی در تقاطع "تفوح" در جنوب نابلس توییت کرد: ارتش اسرائیل و نیروهای امنیتی تا زمانی که عاملان این عملیات را بازداشت نکنند، از تلاش دست نخواهند کشید.

در مقابل جنبش جهاد اسلامی با تبریک این عملیات، آن را فداکارانه و پیامی از طرف تمامی ملت فلسطین دانست.

همچنین جهاد تاکید کرد: این عملیات برای تاکید بر این نکته انجام شد که قدس خط قرمز است و تعرض به مقدسات باعث بروز خشم علیه اشغالگران خواهد شد.

گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی، شاخه نظامی جبهه مردمی نیز اعلام کرد: این عملیات نشان می‌دهد اشغالگری در سرزمین ما جایی نداشته و اشغالگران هیچ گزینه‌ای به جز رفتن ندارند.

گردان‌های شهید ابوعلی مصطفی افزود: این عملیات پاسخی طبیعی و قابل انتظار از قهرمانان ملت و مقاومت در سایه استمرار جنایات اسرائیلی و افزایش آنها در حق فلسطینی‌های بی‌دفاع است.

علاوه بر اینها، کمیته‌های مقاومت فلسطین این عملیات در ایست بازرسی زعتره در جنوب نابلس را تبریک گفته و آن را پاسخی فوری به تجاوزهای اسرائیل در قدس اشغالی و تاکیدی بر قدرت مردم فلسطین در مقابله با دشمن و در هم شکستن توطئه‌های آن دانست./ ایسنا

کپی