اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

جهانگیری: کارگران حق دارند معترض باشند

جهانگیری: کارگران حق دارند معترض باشند

معاون اول رئیس جمهوری با گرامیداشت روز کارگر تاکید کرد: دولت در حد توانش تلاش کرده تا مشکلات معیشتی آنها را کم کند؛ می‌دانم در این زمینه موفقیت لازم را نداشته‌ایم و حق دارند که معترض باشند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با تبریک روز کارگر نوشت: «‏نقش بی بدیل کارگران سخت کوش و عزیز در تولید کشور به خصوص در دوران سخت تحریم و همه گیری کرونا از هر زمان دیگری بر همگان روشن شد. دولت در حد توانش تلاش کرده تا مشکلات معیشتی آنها را کم کند. می‌دانم در این زمینه موفقیت لازم را نداشته‌ایم و حق دارند که معترض باشند. امیدوارم با بهتر شدن شرایط اقتصادی کشور بتوانیم این دین را ادا کنیم.»

 معلمان و استادان از جمله بالاترین گروه‌های مرجع جامعه ما هستند

معاون اول رئیس جمهوری در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز معلم تاکید کرد: باید منزلت اجتماعی معلمان و استادان را به امکانی برای ارتقای فرصت‌ها و سرمایه‌های اقتصادی و انسانی و علمی کشور و حل مسائل و مشکلات این طبقات مولد و آینده ساز تبدیل کنیم.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر با تبریک به مناسبت فرارسیدن روز معلم نوشت: «‏معلمان و استادان گرانقدر از جمله بالاترین گروه‌های مرجع جامعه ما هستند. باید این منزلت اجتماعی را به امکانی برای ارتقای فرصت‌ها و سرمایه‌های اقتصادی و انسانی و علمی کشور و حل مسائل و مشکلات این طبقات مولد و آینده ساز تبدیل کنیم.»/ایسنا

کپی