اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

مهوش وقاری مهمان برنامه«دست در دست» می‌شود

مهوش وقاری مهمان برنامه«دست در دست» می‌شود

برنامه «دست در دست» در هشتمین قسمت میزبان مهوش وقاری بانوی بازیگرِ سینما و تلویزیون می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، فصل رمضانی برنامه «دست در دست» در هر قسمت با حضور مهمانان مرتبط موضوعی ویژه را مورد بررسی قرار می‌دهد و امشب ۱۲ اردیبهشت نیز با توجه به نامگذاری امروز به عنوان روز معلم و گرامیداشت مقام شهیدِ معلم استاد مطهری با حفظ رویکرد برنامه، گپ و گفتی را با مهوش وقاری انجام می‌دهد.

مهوش وقاری که چند سال از زندگی خود را به پرستاری از همسر بیمارش زنده‌یاد محسن قاضی‌مرادی اختصاص داده، با حضور در این قسمت از «دست در دست» گفتگویی با سیاوش عقدایی مجری برنامه خواهد داشت.

همچنین این برنامه در بخش میزبانی از نیروهای جهادی نیز هم‌کلام با یکی از معلمان نیکوکار شهر می‌شود. زهرا رستمی معلم خیری است که با کمک فرهنگیان دغدغه‌مند و خیرین فرهنگی تاکنون اقدامات فراوانی از تهیه بسته معیشتی و تهیه افطاری ساده در مناطق کم برخوردار تا اهدای تبلت و لوازم‌التحریر، مشاوره آموزشی، کمک هزینه خرید مسکن و اجاره مسکن و… را با شناسایی دانش‌آموزان کمتر برخوردار انجام داده است.

این برنامه در فصل رمضانی خود تاکنون به موضوعاتی مانند همسایگی، نغمه‌های رمضانی، شعر در رمضان، مادرانه‌های رمضانی، سریال‌های رمضانی، فوتسال، خلیج فارس و… پرداخته است و با توجه به محور هر بحث از مهمانان و مستندهای ویژه‌ای بهره می‌برد.

«دست در دست» کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و اجرای سیاوش عقدایی که جمعه‌ها بعد از مسابقه محاکات و شنبه و یکشنبه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود. این برنامه در ایام شب‌های قدر ۱۲ و ۱۴ اردیبهشت پخش می‌شود.

کپی